Neptūnas Klaipėda pralaimėjo „Žalgiriui“ 98:70 ir išsivijo iš LKL pusfinalio. Kauno komanda susitvarkė su Klaipėdos „Neptūnu“ ir pateko į LKL pusfinalį. Rungtynės prasidėjo lygiai kova, bet tada geresnę atkarpą surengė „Neptūnas“. Šeimininkai pelnė be atsako 8 taškus ir pabėgo 18:11. Taškų stygių „Žalgiriui“ nutraukė Arnas Butkevičius (14:18), o Bryantas Dunstonas lygino rezultatą baudomis – 18:18. Liko pusantros minutės, jos toliau buvo atkaklios, o po pirmo ketvirčio tvyrojo lygybė – 22:22. „Žalgiris“ po truputį bandė tolti (28:22), tačiau Martynas Pacevičius su Mylesu Hessonu tai pristabdė – 26:28. Priartėti pavyko minimaliai, bet pranašumo „Neptūnas“ nesusigrąžino, o Mattas Mitchellas su Ignu Brazdeikiu rinko svarbius taškus – 38:31. Kauniečių pranašumas ėmė artėti prie dviženklės atžymos (42:33), o galiausiai ją perkopė – 49:35. „Žalgiris“ iškart po didžiosios pertraukos pelnė be atsako 7 taškus (56:35), nors baudų metimai ir Nate`o Johnsono tritaškis išlaikė „Neptūną“ gyvą. Vis tik sekė dar vienas spurtas, kuris buvo labai skaudus šeimininkams (54:42), tad dabar „Žalgiris“ jau triuškino oponentus. Po trijų ketvirčių kauniečiai pirmavo 76:52. Skirtumas tarp komandų išliko solidus (63:83), nepaisant visų „Neptūno“ pastangų. „Žalgiris“ visiškai kontroliavo rungtynes, ėmė artėti prie 100 taškų barjero ir nors jo neperžengė, laimėjo užtikrintai.
Rungtynių apžvalga · 2 MIN SKAITYTI
Neptūnas Klaipėda pralaimėjo „Žalgiriui“ ir išsivijo iš LKL pusfinalio
·2026-06-17·2 MIN SKAITYTI
